Menu

Former hotel Měšťák in Český Krumlov

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

Berker a styl Bauhaus nespojuje jen stejný rok založení (1919), ale i společná záliba v čistém tvaru a funkčnosti. Tyto vlastnosti dodnes inspirují mnohé stavitele a projektanty, a proto se se stylem Bauhaus, kterým je řada Berker Serie 1930 inspirována, setkáváme nejen v klasických, ale také v nadčasových objektech. Kulaté retro vypínače Berker Serie 1930 jsou k dostání v polárním bílém a černém bakelitu nebo v kvalitním porcelánu od společnosti Rosenthal. 

View

ORIGINAL SIDE TABLE

ORIGINAL SIDE TABLE

Elegantní malý stolek ideální do obývacího pokoje nebo jako noční stolek. Výběr z bílého, zlatého nebo modrého mramoru, přírodní variace a žilkování dělá kus originálem.  Mramor je upevněný v tenkém bílém/černém kovovém rámu, který dodává lehký a vzdušný vzhled. Designed by Emil Thorup

Design - Emil Thorup pro HANDVÄRK • Materiál: lakovaný mramor / práškovaná ocel •  Rozměry: h: 48cm x d: 48cm x v: 43cm, váha: 15kg

View

HEAVY METAL MATT BLACK

HEAVY METAL MATT BLACK

Jednotlivé závěsné světlo vyrobené z kovu a s úpravou kabelu z matné černé pryže. E27 závěsné svítidlo o hmotnosti 426g. Vypadá nejlépe společně s jednou z našich LED žárovek BUSTER. Žárovka není součástí dodávky. 

View

Enna Wall

Enna Wall

Zdánlivě jednoduchý design, pod kterým se skrývají tyto klíčové funkce: velký rozsah světla a možnost přizpůsobení. Tak by se dala jednoduše charakterizovat kolekce Enna. Díky uchycení na pevné konstrukci zůstane Enna architektonicky čistá. Je dostupná v následujících provedeních: matně černá, matně bílá, matný nikl, matně zlatá.

Rozměry v mm (výška x šířka x hloubka): 175 x 100 x 249

View