Menu

Former hotel Měšťák in Český Krumlov

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

Berker a styl Bauhaus nespojuje jen stejný rok založení (1919), ale i společná záliba v čistém tvaru a funkčnosti. Tyto vlastnosti dodnes inspirují mnohé stavitele a projektanty, a proto se se stylem Bauhaus, kterým je řada Berker Serie 1930 inspirována, setkáváme nejen v klasických, ale také v nadčasových objektech. Kulaté vypínače Berker Serie 1930 jsou k dostání v polárním bílém a černém bakelitu nebo v kvalitním porcelánu od společnosti Rosenthal. 

View

ORIGINAL SIDE TABLE

ORIGINAL SIDE TABLE

Elegantní malý stolek ideální do obývacího pokoje nebo jako noční stolek. Výběr z bílého, zlatého nebo modrého mramoru, přírodní variace a žilkování dělá kus originálem.  Mramor je upevněný v tenkém bílém/černém kovovém rámu, který dodává lehký a vzdušný vzhled. Designed by Emil Thorup

Design - Emil Thorup pro HANDVÄRK • Materiál: lakovaný mramor / práškovaná ocel •  Rozměry: h: 48cm x d: 48cm x v: 43cm, váha: 15kg

View

HEAVY METAL MATT BLACK

HEAVY METAL MATT BLACK

Jednotlivé závěsné světlo vyrobené z kovu a s úpravou kabelu z matné černé pryže. E27 závěsné svítidlo o hmotnosti 426g. Vypadá nejlépe společně s jednou z našich LED žárovek BUSTER. Žárovka není součástí dodávky. 

View

Enna Wall

Enna Wall

Zdánlivě jednoduchý design, pod kterým se skrývají tyto klíčové funkce: velký rozsah světla a možnost přizpůsobení. Tak by se dala jednoduše charakterizovat kolekce Enna. Díky uchycení na pevné konstrukci zůstane Enna architektonicky čistá. Je dostupná v následujících provedeních: matně černá, matně bílá, matný nikl, matně zlatá.

Rozměry v mm (výška x šířka x hloubka): 175 x 100 x 249

View

Enter the amazing world of Monobrand. Explore our unique portfolio of design products and let yourself get inspired for your projects.

Showroom

You can choose and order beautiful and unique design pieces from the comfort of your home.

Online shop